dazniausiai uzduodami klausimai - 785

Dažniausiai užduodami klausimai

Klausimas: Ar dirbtinė žolė kenkia aplinkai?

Atsakymas: Dirbtinė žolė yra aplinkai “draugiška”: jos nereikia laistyti, o tai leidžia sutaupyti didžiulį kiekį vandens. Taip pat yra sutaupoma daug energijos,  nes nebereikia pjauti vejos žoliapjove. Daugiau apie tai skiltyje KODĖL RINKTIS DIRBTINĘ ŽOLĘ?

Klausimas: Ar dirbtinė žolė atrodo kaip tikra?

Atsakymas: Rinkoje yra nemažai produkcijos, kuri yra ryškios žalios spalvos, neturinti nieko bendro su natūralios žolės spalva, jau nekalbant apie vejų kokybę. ROYAL GRASS® produkcija yra specialiai sukurta siekiant, kad dirbtinė veja atrodytų kaip natūrali.

Klausimas: Ar sudėtinga prižiūrėti dirbtinę žolę?

Atsakymas: Ne, priešingai, ji beveik nereikalauja priežiūros. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAIP PRIŽIŪRĖTI?

Klausimas: Ar sunku pakloti dirbtinę veją?

Atsakymas: Tikrai ne. Esame už tai, kad žmonės savarankiškai galėtų pasikloti dirbtinę žolę. Taip sutaupoma nemažai išlaidų ir laiko. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAIP PAKLOTI?

Klausimas: Ar dirbtinė žolė brangi?

Atsakymas: Taip, gali būti ir labai brangi. “Svajonių Vejų” asortimentas sukurtas atsižvelgiant į optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Klausimas: Kiek ilgai gali tarnauti dirbtinė veja?

Atsakymas: Jei yra perkama geros kokybės dirbtinė žolė, galėsite ja džiaugtis ir iki 20 metų. Tačiau labai priklauso nuo vejos naudojimo. Pavyzdžiui, jei yra reguliariai ant jos sportuojama, naudojimo laikotarpis bus mažesnis, o jei po veją bus tik vaikščiojama – atitinkamai ilgesnis.

Klausimas: Ar dirbtinė veja neblunka nuo tiesioginių saulės spindulių?

Atsakymas: Ne, visi ROYAL GRASS produktai yra su 11 metų UV apsaugos garantija.

Klausimas: Kur galima naudoti dirbtinę žolę?

Atsakymas: Beveik VISUR! Galima kloti ant grunto, medžio, metalo, stogų, balkonuose, terasose, privačių namų kiemuose, aplink baseiną ir t.t. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAS YRA DIRBTINĖ ŽOLĖ?

Klausimas: Ar dirbtinė žolė atspari degimui?

Atsakymas: Taip.