Patarimaidirbtinė žolė, interjero dizainas

Dirbtinė dekoratyvinė danga, arba kitaip dar vadinama dirbtinė žolė, yra pagaminta iš polietileno (PE) pluošto, turinti savo technines savybes kaip aukštį (mm), pluošto dydį (dtex), storį (µ), dygsnių skaičių, drenažo pajėgumą (l/min).

Dirbtinė žolė ROYAL GRASS® puikiai tinka įvairiems interjero, eksterjero ir kraštovaizdžio sprendimams: balkonams, stogams ir terasoms, privatiems kiemeliams ir teritorijoms, vaikų žaidimo aikštelėms,  prie baseinų, kapams. Ši danga plačiai naudojama  viešose erdvėse kaip transporto žiedų salose, miesto erdvėse, pvz., lauko kavinėse, ant pastatų fasadų, aikštėse. Taip pat  įvairiems renginiams (madų, kultūros, sporto, laisvalaikio ir kt.). Dirbtinė žolė ROYAL GRASS® yra naudojama ne tik lauke, bet ir viduje. Ji neturi nemalonaus kvapo, nėra toksiška, todėl puikiai tinka įvairiems interjero sprendimams. Ant jos gali vaikščioti ir žaisti vaikai ir naminiai gyvūnai! Dirbtinę veją ROYAL GRASS® galima puikiausiai kloti vietoj natūralios. Ji atspari tiesioginiams saulės spinduliams – turi net 11 metų garantiją nuo UV spindulių; šalčiui, neslenka ir nedūlyja. Būtent dėl dirbtinės žolės praktiškumo jos paklausa per paskutinius penkerius metus ženkliai išaugo.
​Pabodo nuolatinė vejos priežiūra ar vis pritrūkstate tam laiko ir jėgų? Tuomet turime Jums praktišką išeitį! Jūs tiesiog pamiršite nelengvą vejos priežiūrą, o kasdien (net ir šaltuoju sezonu!) galėsite vaikščioti ant žalios ir tvarkingos žolytės. Įsivaizduokite, kad patogiai įsitaisote jaukioje Jūsų erdvėje, ir be jokios sąžinės graužaties (jog jau laikas pjauti žolę!)  mėgaujatės kvapniu kavos puodeliu ar Jūsų mėgstamu gėrimu, įdomia knyga, pagaliau skiriate laiko sau ir Jums brangiems žmonėms? Skamba labai gražiai, bet tai realu ir gali būti Jūsų namuose, biure, sodyboje!

Planuojate išvykti ilgesniam laikui? Jokio galvos sukimo dėl vejos laistymo ir priežiūros! Jūs grįžtate namo ir randate veją tokią, kokią palikote prieš išvykdami: tvarkingą, neišdžiūvusią, neperaugusią ir gražiausiai žaliuojančią!