D.U.K.

D.U.K.

Pagrindinis / D.U.K.
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Dirbtinė žolė, dirbtinė ruloninė veja yra „draugiška“ aplinkai: jos nereikia laistyti, todėl sutaupoma labai daug vandens. Taip pat tausojama energija, nes nebereikia pjauti vejos žoliapjove.

Rinkoje yra nemažai ryškiai žalios spalvos produkcijos, neturinčios nieko bendro su natūralios žolės spalva, jau nekalbant apie vejų kokybę. „ROYAL GRASS®“ produkcija yra sukurta specialiai siekiant, kad dirbtinė veja atrodytų kaip natūrali.

Ne. Priešingai, ji beveik nereikalauja priežiūros. 

Tikrai ne. Esame už tai, kad žmonės savarankiškai galėtų pasikloti dirbtinę žolę. Taip sutaupoma nemažai išlaidų ir laiko.

Taip, gali būti ir labai brangi. „Svajonių Vejų“ asortimentas sukurtas atsižvelgiant į optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

 

Jei perkate geros kokybės dirbtinę žolę, galėsite ja džiaugtis iki 15 metų. Tačiau, vejos tarnavimo laikas taip pat labai priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Pavyzdžiui, jei ant vejos yra reguliariai sportuojama, naudojimo laikotarpis bus trumpesnis, o jei po veją bus tik vaikščiojama – atitinkamai ilgesnis.

Ne. Visi „ROYAL GRASS“ produktai yra su 11 metų UV apsaugos garantija.

Beveik VISUR! Galima kloti ant grunto, medžio, metalo, stogų, balkonuose, terasose, privačių namų kiemuose, aplink baseiną, ant sienų, namų fasadų ir t. t.

 

Taip.