ruloninė veja, dirbtinė žolė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar dirbtinė žolė, dirbtinė ruloninė veja kenkia aplinkai?

Dirbtinė žolė, dirbtinė ruloninė veja yra „draugiška“ aplinkai: jos nereikia laistyti, todėl sutaupoma labai daug vandens. Taip pat tausojama energija, nes nebereikia pjauti vejos žoliapjove. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje KODĖL RINKTIS DIRBTINĘ ŽOLĘ?

Ar dirbtinė žolė, dirbtinė ruloninė veja atrodo kaip tikra?

Rinkoje yra nemažai ryškiai žalios spalvos produkcijos, neturinčios nieko bendro su natūralios žolės spalva, jau nekalbant apie vejų kokybę. „ROYAL GRASS®“ produkcija yra sukurta specialiai siekiant, kad dirbtinė veja atrodytų kaip natūrali.

Ar sudėtinga prižiūrėti dirbtinę žolę?

Ne. Priešingai, ji beveik nereikalauja priežiūros. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAIP PRIŽIŪRĖTI?

Ar sunku pakloti dirbtinę veją?

Tikrai ne. Esame už tai, kad žmonės savarankiškai galėtų pasikloti dirbtinę žolę. Taip sutaupoma nemažai išlaidų ir laiko. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAIP PAKLOTI?

Ar dirbtinė žolė brangi?

Taip, gali būti ir labai brangi. „Svajonių Vejų“ asortimentas sukurtas atsižvelgiant į optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Kiek ilgai gali tarnauti dirbtinė ruloninė veja, dirbtinė žolė?

Jei perkate geros kokybės dirbtinę žolę, galėsite ja džiaugtis iki 15 metų. Tačiau, vejos tarnavimo laikas taip pat labai priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Pavyzdžiui, jei ant vejos yra reguliariai sportuojama, naudojimo laikotarpis bus trumpesnis, o jei po veją bus tik vaikščiojama – atitinkamai ilgesnis.

Ar dirbtinė veja neblunka nuo tiesioginės saulės spindulių?

Ne. Visi „ROYAL GRASS“ produktai yra su 11 metų UV apsaugos garantija.

Kur galima naudoti dirbtinę žolę?

Beveik VISUR! Galima kloti ant grunto, medžio, metalo, stogų, balkonuose, terasose, privačių namų kiemuose, aplink baseiną, ant sienų, namų fasadų ir t. t. Daugiau informacijos rasite skiltyje KAS YRA DIRBTINĖ ŽOLĖ?

Ar dirbtinė žolė, dirbtinė ruloninė veja atspari degimui?

Taip.