Prekių užsakymo, pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Prekių užsakymo, pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Pagrindinis / Prekių užsakymo, pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Prekių užsakymas

Išsirinkite pageidaujamą prekę, pasirinkite kiekį, jei nurodyta – dydį ir įdėkite į prekių krepšelį.

Išsirinkus visas norimas prekes, pasirinkite prekių krepšelį ir spauskite “ATSISKAITYMAS”.

Jei esate registruotas vartotojas, prisijunkite įvesdami savo prisijungimo duomenis.

Jei esate neregistruotas vartotojas, galite sukurti paskyrą pasirinkę ikoną dešiniajame puslapio kampe.

Jei norite pirkti be registracijos, užpildykite reikalingą informaciją pirkimo įvykdymui.

Nurodykite visą Jums žinomą informaciją apie gavėją – vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, durų kodą ir panašiai. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo užsakymo įvykdymas bus sklandesnis.

Apmokėti už pirkinius galite “Opay” sistemos pagalba.

“Omniva” kurjeris pristatys užsakytas prekes.

Prekių pristatymas

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina priskaičiuojama galutinio mokėjimo metu ir priklauso nuo užsakomos prekės dydžio bei pristatymo būdo (paštomato ar kurjerio paslaugos). Užsakant prekes į Neringą, be standartinio pristatymo įkainio yra skaičiuojamas papildomas 32 EUR + PVM mokestis.

Jei nerandame gavėjo nurodytu laiku ir adresu, susisiekiame su gavėju ir aptariame kitą jam patogų pakartotinio pristatymo laiką. Gavėjui pagedaujant,prekes paliekame jo nurodytam trečiajam asmeniui (kaimynui, bendradarbiui ar pan.)

Dėl nekokybiškų prekių grąžinimo – prašome susisiekti telefonu arba el. paštu info@svajoniuvejos.lt.

Prekių grąžinimas

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Jeigu Jūs dėl kokios nors priežasties esate nepatenkinta (-s) savo pirkiniu prašau susisiekti su mumis per 14 dienų ir mes spręsime iškilusias problemas.

Pagrindinės sąlygos:

Jeigu prekė neatitinka garantijos sąlygų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti ją į kitą analogišką tik tais atvejais, jei ji nebuvo naudojama. Jeigu tokios prekės Pardavėjas nebeturi ir klientui sutikus, gali būti persiunčiamas kita tokios pat vertės prekė. Kitu atveju pirkėjui grąžinami visi pinigai atėmus pristatymo išlaidas.

Išpardavimo prekėms grąžinimas negalioja.

Patirtos pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Siuntimo atgal išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pinigai negrąžinami jeigu galima manyti, kad prekė buvo naudota.

Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, nesugadintos, su originaliomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje (tuo atveju, jei prekė (-ė) turėjo originalią etiketę ir buvo supakuota originalioje pakuotėje).

Pinigai už prekes grąžinami per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.

Norimas grąžinti prekes kartu su prekių grąžinimo aktu siųsti adresu:

MB „Svajonių vejos“, Lazdynų g. 21-101, Vilnius, LT-04129. PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTAS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 14 66, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu : info@svajoniuvejos.lt, arba tel. +370 620 44979.

Garantinis aptarnavimas

Garantija taikoma:

1.Tik esant pažeidimams, žaliavų arba gamybos technologijų brokui, kurie sumažina ar panaikina gaminio gerąsias savybes ir sukelia tiesioginių nepatogumų juo naudotis. 2.Jei Pirkėjas laikėsi gamintojo rekomendacijų ir tinkamai naudojo gaminį.

Garantija netaikoma:

1.Jei prekė buvo naudota, sušlapinta vandeniu ar kitais skysčiais, mechaniškai pažeista (kirptas, durtas). 2.Dėl specifinio prekėms naudojamų medžiagų kvapo. Gaminio kvapas nėra gamybos brokas. Dauguma gaminių gali turėti specifinį kvapą, tačiau vėdinamose patalpose jis dingsta per 7-14 dienų. 3.Naudojant dirbtinę dangą, ilgainiui ji gali pakeisti savo pirminę išvaizdą, nes mindomi plaukeliai linksta. Tai atsiranda dėl fizinių medžiagų savybių. Dangos dėvėjimasis yra leistinas ir tokiais atvejais MB “Svajonių vejos” neprivalo pakeisti prekės. 4.Norėdamas pateikti pretenziją dėl nekokybiško gaminio, Pirkėjas privalo turėti pirkimo dokumentą PVM sąskaitą – faktūrą arba kasos kvitą, būti susipažinęs su garantinės priežiūros sąlygomis pasirašytinai ir vykdyti garantinius nurodymus. 5.Pretenziją pirkėjas pateikia raštu prekybos vietoje, kur įsigijo gaminį. Jei prekybos vietoje to padaryti neįmanoma, Pirkėjas turi kreiptis tiesiai į MB “Svajonių vejos” el. paštu info@svajoniuvejos.lt. 6.Gavęs pretenziją pardavėjas įsipareigoja per penkias (5) darbo dienas susisiekti su pirkėju, apžiūrėti gaminį ir sutarus protingą ir abiem pusėms tinkamą sprendimą ir terminą, nustatytus dėl gamintojo trūkumus panaikinti arba pakeisti gaminį.

Garantijos terminai:

1.ROYAL GRASS® produkcijai taikoma 15 metų UV garantija. 2.VISTAFOLIA® dirbtiniams vertikaliesiems sodams taikoma 5 metų garantija.

3.Dirbtinių augalų ir dirbtinės žolės galiojimas interjere neribotas.