Ar jums dar neatsibodo žolės pjovimas? Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Ar jums dar neatsibodo žolės pjovimas? Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Pagrindinis / Naujienos ir patarimai / Ar jums dar neatsibodo žolės pjovimas? Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Ar jums dar neatsibodo žolės pjovimas? Kodėl rinktis dirbtinę žolę?

Tebūnie žolės pjovimas ir laistymas bus užmiršti! Technologijos kuo toliau, tuo labiau tobulėja – dirbtinė žolė jau atrodo kaip natūrali!

Vaizdo įrašą apie dirbtinės žolės privalumus žiūrėkite čia.

1. ŽOLĖS PJOVIMAS BUS UŽMIRŠTAS

Šiomis dienomis, esant dideliam gyvenimo užimtumui, nėra taip paprasta rasti laisvą dieną žolei nupjauti. Užtat dirbtinės žolės Jums niekada nereikės pjauti. Nė karto! Jums taip pat nereikės pirkti žoliapjovės ir skirti jai vietos laikymui. Žolės pjovimas bus užmirštas!

Pasak Aplinkos apsaugos agentūros (EPA) 1 valanda žolės pjovimo benzinine žoliapjove atitinka apie 60 km kelio automobiliu. Jei veja buvo pjauta po pusvalandį 10 kartų per metus, tada žoliapjovė bus išmetusi į aplinką teršalų, atitinkančių 4,660 km kelio važiuojant automobiliu. Manome, kad tai yra dar vienas įtikinamas argumentas UŽ dirbtinę žolę.

2. NEREIKIA LAISTYTI

Šiandien pasaulyje vandens taupymas darosi vis opesnė ir aktualesnė problema. Turint dirbtinę žolę, jums niekada nereikės jos laistyti. Taip jūs tiesiogiai prisidėsite prie vandens taupymo ir aplinkos saugojimo bei sutaupysite savo asmeninių kaštų.

3. MINIMALI PRIEŽIŪRA

Retam patinka leisti savo brangų laiką ir pinigus kruopštiems vejos priežiūros darbams: žolės aeravimas, skarifikavimas, laistymas, žolės pjovimas, vejos sėjimas ir tręšimas. Jei jums šie darbai taip pat ne prie širdies, tada dirbtinė žolė yra puikus sprendimas, nes ji iš esmės nereikalauja jokios priežiūros. Tokie darbai, kaip žolės pjovimas, laistymas bus nebereikalingi. Mes rekomenduojame tik retkarčiais veją prašukuoti, pašalinti šiukšles orapūte ir taip laikyti ją tvarkingą.

4. NENUVYS

Jums nereikės nerimauti dėl pripučiamo vandens baseino, augalų vazonų ar kitų daiktų, kurie stipriai prispaudžia veją. Kitaip nei natūrali veja, dirbtinė žolė nenuvys ir neparuduos.

5. VISADA ir VISUR ŽALIUOJANTI VEJA

Dirbtinė žolė žaliuos, net šešėlyje ar šiaurės pusėje. Tai yra vietos, kuriose natūrali veja, tikrąja to žodžio prasme, kovoja dėl išgyvenimo. O dirbtinė žolė žaliuos visur, kur ją įrengsite.

6. APLINKOS TAUSOJIMO FAKTORIUS

Pesticidai ir herbicidai yra plačiai naudojami natūraliai vejai prižiūrėti. Tiesiog apsilankykite natūralios žolės parduotuvėje ir pamatysite, kokia yra įvairių cheminių priemonių pasiūla piktžolėms, samanoms naikinti. Turint dirbtinę žolę Jums nereikės naudoti šių, aplinkai kenksmingų, produktų.

7. PRIVALUMAI VAIKAMS:

Visos mūsų dirbtinės žolės dangos gaminamos pagal aukščiausius standartus, siekiant užtikrinti saugumą ir ilgaamžiškumą. Yra keli pagrindiniai dirbtinės žolės privalumai vaikams:

 • DAUGIAU JOKIO PURVO! Pagaliau baigėsi tos dienos, kai po kiemo ar sodo žaidimų vaikai grįžta namo žeme, žole ir kitokiu purvu išteptais drabužiais.
 • PUIKIAI TINKA LIETUVIŠKIEMS ORAMS. Net saulėtą vasaros dieną sulaukiame lietaus ir net kelis kartus per dieną. Dirbtinė žolė išdžius greičiau negu natūrali, nes ji nesulaiko vandens ir tokiu būdu nesusidarys balos. Tai reiškia, kad iš karto po lietaus Jūsų vaikai galės bėgti žaisti atgal į kiemą ir ilgiau būti gryname ore!
 • MINKŠTA VEJA NET MAŽIAUSIOMS PĖDUTĖMS. Mūsų asortimentas buvo sukurtas vienu principu: kad reali išvaizda atitiktų pojūčius lyg vaikščiojant ant natūralios vejos. Jūsų mažyliui patiks bėgioti ant šios žolytės!
 • GALIMA VALYTI. Mažyliai labai mėgsta tyrinėti pasaulį ragaudami viską iš eilės, o dirbtinę žolę galima plauti net su plovikliais, todėl Jūs visada būsite ramūs, kad mažylis nesuvalgys kokio „keisto“ ir nevalgomo dalyko.
 • NEREIKIA UŽPILDYTI SMĖLIU. Smėlio užpildas, mažos granulės, dažnai naudojami dirbtinės žolės dangai prislėgti ir padėti išlaikyti vertikalų žolės plaušo stovėjimą. Mūsų produkcijos asortimentas buvo papildytas dangomis, kurių nebūtina užpildyti. „ROYAL GRASS®“ pasitelkė brangesnį gamybos būdą, išgaunant tankesnę dangą. Tai reiškia, kad Jums neteks jaudintis, kad Jūsų vaikutis netyčia paragaus smėlio ar granulių.
 • JOKIŲ CHEMIKALŲ ir ŽOLĖS PJOVIMO! Jums nebereikės naudoti pavojingų cheminių medžiagų, kaip pesticidų ir trąšų. Taip pat daugiau nebereikės pjauti žolės, nes ji bus visada kaip ką tik nupjauta. Vaikams nebereikės laukti, kol tėtis pjaus veją, ar kol joje nebeliks pesticidų, kad galėtų joje saugiai žaisti ir bėgioti.
 • JOKIŲ ALERGIJŲ! Paskutiniu metu vis daugiau vaikų ir suaugusiųjų kenčia nuo alergijos. Dirbtinė veja nesukels panašių problemų, kaip kad tai sukelia natūrali žolė.

8. DIRBTINĖ ŽOLĖ ŠUNIMS IR KITIEMS NAMINIAMS GYVŪNAMS

Šiais laikais vis daugiau naminių gyvūnų mylėtojų renkasi dirbtinę žolę. Kodėl?

 • DRENAŽAS. „Royal Grass®“ dirbtinė žolė turi drenažo skylutes, kurios leidžia skysčiams lengvai nubėgti po danga. Tačiau, jei dirvožemis, ant kurio bus paklota veja, yra molingas ir skysčiai sunkiai susigeria į žemę, tada Jums reikia turėti minty, kad šlapimas į apačią nubėgs tiek, kiek tai leis pati dirva.
 • LENGVA VALYTI. Kadangi dirbtinė žolė yra pagaminta iš plastiko, ją lengva valyti: galima plauti tik su žarna arba laistytuvu ir taip pat puikiausiai naudoti muilą ir ploviklius.
 • NELIEKA RUDŲ DĖMIŲ. Skirtingai nuo natūralios vejos, dirbtinė nenuvys ir neparuduos, jei šuo ant jos nusišlapins.
 • TRAUKIMO GALIA. Šunys mėgsta kasti žemę. „Royal Grass®“ dirbtinė žolė yra kruopščiai patikrinta ir gali atlaikyti šuns ar katės nagų išdaigas.
 • JOKIŲ PURVINŲ PĖDUČIŲ! Lyjant lietui galite nesibaiminti, kad jūsų augintinis grįš namo visas purvinas.
 • JOKIŲ CHEMIKALŲ! Kadangi dirbtinės žolės nereikia tręšti, Jums nebereikės nerimauti, kad jūsų augintinis lyžtels chemikalų.

 

Apie skirtingus Royal Grass produktus galite paskaityti čia.