Kas yra dirbtinės žolės danga? Apie dirbtinę žolę ROYAL GRASS®

Kas yra dirbtinės žolės danga? Apie dirbtinę žolę ROYAL GRASS®

Pagrindinis / Naujienos ir patarimai / Kas yra dirbtinės žolės danga? Apie dirbtinę žolę ROYAL GRASS®

Kas yra dirbtinės žolės danga? Apie dirbtinę žolę ROYAL GRASS®

Pabodo nuolatinė vejos priežiūra, vis pritrūkstate tam laiko ir jėgų? Tuomet dirbtinės žolės danga Royal Grass® kaip tik Jums!

Dekoratyvinės dirbtinės žolės danga, arba kitaip dar vadinama dirbtinė žolė, yra pagaminta iš polietileno (PE) pluošto. Ją renkantis reiktų atkreipti dėmesį į tokias technines savybes kaip: aukštį (mm), pluošto dydį (dtex), storį (µ), dygsnių skaičių, drenažo pajėgumą (l / min).

Dirbtinės žolės danga ROYAL GRASS® puikiai tinka įvairiems interjero, eksterjero ir kraštovaizdžio sprendimams:
 balkonams, stogams ir terasoms, privatiems kiemeliams ir teritorijoms, vaikų žaidimo aikštelėms, erdvėms prie baseinų, kapams. Ši dirbtinė veja plačiai naudojama viešose erdvėse transporto žieduose, miesto erdvėse, pvz., lauko kavinėse, ant pastatų fasadų, aikštėse. Taip pat įvairiems renginiams dekoruoti (madų, kultūros, sporto, laisvalaikio ir kt.).

Dirbtinės žolės danga ROYAL GRASS® yra naudojama ne tik lauke, bet ir viduje. Ji neturi nemalonaus kvapo, nėra toksiška, todėl puikiai tinka įvairiems interjero sprendimams. Ant jos gali vaikščioti ir žaisti vaikai bei naminiai gyvūnai! Dirbtinę veją ROYAL GRASS® puikiausiai galima kloti vietoj natūralios. Ji atspari tiesioginiams saulės spinduliams – turi net 11-os metų garantiją nuo UV spindulių; atspari šalčiui, neslenka ir nedūla. Būtent dėl dirbtinės žolės praktiškumo jos paklausa per paskutinį dešimtmetį ženkliai išaugo.

Pabodo nuolatinė vejos priežiūra, vis pritrūkstate tam laiko ir jėgų? Tuomet dirbtinės žolės danga Royal Grass® kaip tik Jums! Jūs tiesiog pamiršite varginančią žolės priežiūrą, o kasdien (net ir šaltuoju sezonu!) galėsite vaikščioti ant žalios ir tvarkingos žolytės. Įsivaizduokite, kad patogiai įsitaisote jaukioje nuosavoje erdvėje, ir be jokios sąžinės graužaties (jog jau laikas pjauti žolę!) mėgaujatės kvapniu kavos puodeliu ar kitu mėgstamu gėrimu, įdomia knyga, pagaliau skiriate laiko sau ir Jums brangiems žmonėms! Skamba labai gražiai ir tai realu bei gali būti Jūsų namuose, biure, sodyboje!

Planuojate išvykti ilgesniam laikui? Jokio vargo dėl vejos laistymo ir priežiūros! Jūs grįžtate namo ir randate dirbtinę žolę tokią, kokią palikote prieš išvykdami: tvarkingą, neišdžiūvusią, neperaugusią ir gražiausiai žaliuojančią!